Laura Messi Nahkaiset sandaalit korkokengissä koristeilla Laura Messi 2758 Navy blue sininen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Nahka -sandaalit postitse Laura Messi 2758: n koristeella merivoimien sinisellä on täydellinen valinta naisille, jotka etsivät tyylikkyyttä ja mukavuutta yhdessä. Korkealaatuisesta luonnonahasta valmistettuna nämä erittäin tyylikkäät sandaalit yhdistävät muodikkaan suunnittelun toiminnallisuuteen.

Malli on upotettu korkokengille 8 cm: n korkean postin muodossa, mikä takaa stabiilisuuden lisäksi myös tehokkaan ulkonäön. Säädettävä hihna soljella antaa sinun sopia täydellisesti jalkaan, ja peitetty kantapää lisää eleganssia, mikä tekee sandaalit, jotka sopivat sekä jokapäiväiseen että muodollisempiin tyyliin.

Sandaalien edessä on koriste -elementti, joka voi lisätä minkä tahansa tyylityksen luonteen. Mukava, nahkapohja tarkoittaa, että edes näiden kenkien pitkä käyttäminen ei ole ongelma. Ne sulautuvat täydellisesti tyylikkäisiin housuihin, hameihin ja mekkoihin, mikä tekee niistä monipuolisen lisäyksen jokaiseen vaatekaappiin.

Sandaaleja on saatavana koot 36 - 41, joten jokainen nainen löytää täydellisen mallin itselleen. Alkuperämaa on Puola, joka takaa korkealaatuisen. Laura Messi -sandaalit ovat klassinen leikkaus, joka ei koskaan mene muodista ja sopii täydellisesti sekä keväälle että kesälle.

Tilaa tänään ja nauti mukavuudesta ja tyylikkyydestä, jota nahka sandaalit tarjoavat Laura Messi -koristeessa!

  • Lisäominaisuuksia: pompon
  • Tuottajakoodi: 2758/245
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Nahkaiset sandaalit korkokengillä koristeltu
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: lähettää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: solki
  • Väri: sininen
  • Kantapään / alustan korkeus: 8
  • Lämmittävä: Ei

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|