Filippo Filippo Nahkaiset tennarit DP3171 / 21 Nv laivastonsiniset laivastonsininen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä mukavuus ja tyyli milloin tahansa Filippon tummansinisten tennarien DP3171/21 avulla. Nämä matalat, nauhalliset urheilukengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka etsivät sekä eleganssia että arjen mukavuutta. Valmistettu korkealaatuisesta luonnollisesta nahasta, ne takaavat kestävyyden ja täydellisen istuvuuden jalkaan.

Tennarien tummansininen väri on universaali ja sopii helposti eri tyyleihin. 2 cm korkean alustan ja kiilan ansiosta nämä lenkkarit eivät vain lisää muutamaa senttimetriä, vaan takaavat myös mukavuuden käytössä. Yläkorkeus 6 cm tekee tästä mallista täydellisen kaikkina vuodenaikoina, ja pyöreä kärki lisää keveyttä kokonaisuuteen.

Kenkien sisäpuoli on viimeistelty kankaalla, ja luonnollinen nahkapohjallinen takaa riittävän ilmanvaihdon ja mukavuuden. Muoviselle pohjalle on ominaista joustavuus ja pito, minkä ansiosta tennarit sopivat täydellisesti jokapäiväiseen toimintaan.

Hemmottele itseäsi hieman luksusta Filippon KeeShoes mallistosta ja hyödynnä ainutlaatuinen tarjous - nyt saat 15% alennuksen alennuskoodilla MAJ. Valitse tummansiniset DP3171/21 lenkkarit ja nauti muodikkaasta ulkonäöstä ja mukavuudesta kaikissa tilanteissa!

  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Varren korkeus: 6
  • Kantapään tyyppi: buskin
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Laivasto
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|