Olivier Olivier Nahkakengät Emi Black musta
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1-2 arkipäivää
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Olivier Nahkakengät Emi Black musta
Olivier Emi Black Insulated Leather -nilkkurit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä mukavuutta että tyyliä. Hieman kohotetun, vain 3 senttimetrin pohjan ansiosta nämä nahkaiset nilkkurit tarjoavat optimaalisen vartalon asennon eliminoiden epämukavuuden tunteen, joka usein liittyy korkeampien korkokenkien käyttöön.
Emi-saappaille on ominaista löysä, leveämpi päällinen, mikä tekee niistä täydelliset sekä mekoihin että housuihin. Sinun ei tarvitse huolehtia siitä, että kengät sopivat pohkeisiisi, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan jokapäiväiseen käyttöön. Valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta, ne eivät ole vain mukavia, vaan myös tyylikkäitä. Pyöristetty kärki ja luistamaton pohja lisäävät paitsi toiminnallisuutta, myös estetiikkaa, mikä tekee näistä saappaista täydelliset vuoden kylmimpiin kuukausiin.
Nämä eristetyt nilkkurit ovat saatavilla klassisen mustan värisenä, ja niistä tulee varmasti tärkeä osa talvivaatekaappiasi. Mukava suljin ja laadukkaat materiaalit takaavat tyytyväisyyden jokapäiväiseen käyttöön. On myös syytä korostaa, että tuote on peräisin puolalaisesta tuotannosta, mikä on lisäetu.
Olivier Emi Insulated Leather -nilkkurit ovat täydellinen yhdistelmä toimivuutta ja eleganssia, ja ne muodostavat muodikkaan lisäyksen mihin tahansa tyyliin. Älä odota ja katso, kuinka vähän tarvitset tunteaksesi olosi tyylikkääksi ja mukavaksi!
- Tuottaja: Olivier
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Olivier
- Lisäominaisuuksia: puute
- Tuottajakoodi: 1111
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Malli: Saappaat
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Korkeus: nilkan puolesta
- Kantapään / alustan korkeus: 2.0
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.