Sagan Nahkapumput Sagan 1703 alennus musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Tarjoamme tyylikkäät Sagan-pumput mustina (malli 1703), joissa yhdistyvät klassikko ja moderni muotoilu. Nämä pumput on valmistettu kokonaan luonnollisesta kiiltonahasta, joten ne takaavat käyttömukavuuden ja täydellisen istuvuuden jalkaan.

Litteän 4 cm korkean kantapään ansiosta jalkineet sopivat täydellisesti niin arkeen kuin juhlaan. Minimalistisen, kuviottoman muotoilun ansiosta pumppuja on helppo yhdistää erilaisiin tyyleihin, arkisesta tyylikkäämpään.

Sisäosa on myös valmistettu luonnollisesta nahasta, mikä takaa maksimaalisen mukavuuden ja käyttömukavuuden koko päivän ajan. Sagan-pumput ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat tyyliä, laatua ja mukavuutta. Älä missaa tilaisuutta rikastuttaa jalkinekokoelmaasi tällä ainutlaatuisella mallilla! HYVÄ HINTA!!!

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Ulompi materiaali: Luonnollinen nahka
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Väri: musta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
Kauppa onnistui. Minä suosittelen.
|
Kauppa onnistui. Minä suosittelen.