Inna marka Naisten housut kultakoristeella, eko mokka, ruskea ligha
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Naisten housut kultakoristeella, eko mokka, ruskea ligha
Naisten mokkasiinit, joilla on kultainen sisustus Eco Suede Brown Lighas, ovat ainutlaatuisia jalkineita, joiden pitäisi näkyä jokaisen naisen vaatekaappissa. Korkealaatuisesta ECO -mokkanahasta valmistettuun niille on ominaista tyylikäs ulkonäkö ja mukavuus. Heidän etuosansa on koristeltu hienovaraisella vyöllä, jossa on kultainen sisustus, mikä antaa heille ainutlaatuisen hahmon ja luokan.
Tämä malli ripustaa tasaisen kantapään korkeudella 3,5 cm, mikä tekee niistä täydellisiä sekä päivittäin että erityistilaisuuksiin. Lighas Moccasins sulautuu täydellisesti erilaisiin tyyliöihin - ne voidaan yhdistää farkuihin, mekkoihin ja hameihin lisäämällä eleganssihuomiota.
Lisäyksen ansiosta näiden mokkasiinien asettaminen ja poistaminen on erittäin yksinkertaista. Käytetyt materiaalit, kuten kumi pohjassa ja ekologinen nahka, varmistavat käytön kestävyyden ja mukavuuden. Pyöreä nenä antaa heille keveyden ja saa jalan riittävästi liikkumisvapautta.
Muista käyttää kokotaulua, kun valitset koon, jotta pystyt täydellisesti jalkaasi. Lighas -naisten leivänvärit eivät ole vain muodikas valinta, vaan myös käytännöllinen elementti, joka seuraa sinua jokaisessa vaiheessa!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät Inna marka
- Väri: Ruskea
- Tuottajakoodi: F003 KHAKI
- Pohjan väri: beige
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 3.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
- Lisäominaisuuksia: ketju
Kiitos kommentin lisäämisestä.