Jezzi Jezzi Naisten kengät, joissa on ulkomaalainen monivärinen kiilamalli valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu päivittäin tyylikkyyteen ja mukavuuteen naisten puolivälissä, jossa on avointen takkikuvio valkoisella sävyllä ja monivärisellä. Nämä ainutlaatuiset kengät on valmistettu korkealaatuisesta ekotahasta, mikä tekee niistä sekä tyylikkäitä että ympäristöystävällisiä. 5 cm: n korkea kiila varmistaa vakauden ja mukavuuden, ja pyöristetyt nenät lisäävät hienovaraisen merkin koko tyyliytykseen.

Yläosassa oleva avointyökuvio tuo muodikkaan aksentin, joka menee täydellisesti erilaisilla asuilla - rento ja tyylikäs. Lisäksi nahkainen insertti tarjoaa mukavuutta koko päivän, mikä tekee näistä kengistä ihanteellisen valinnan eri tilanteisiin.

Jezzi -kengät ovat loistava ehdotus naisille, jotka arvostavat muoti ja mukavuutta. Lisätyn rakenteen ansiosta niiden asettaminen on puhdasta nautintoa. Säädä kokosi kokotaulukon avulla, jotta voit nauttia täydellisestä istuvuudesta.

Älä odota, lisää nämä erittäin tyylikkäät kengät vaatekaappiin ja nauti niiden monipuolisuudesta ja mukavuudesta! Sijoita muotiin, joka tekee jokaisesta vaiheesta nautinnon.

  • Kantapään tyyppi: Buskin
  • kantapään korkeus (cm): 5
  • Lisäominaisuuksia: openwork
  • Tuottajakoodi: RMR23109D-7 PINK
  • Väri: Valkoinen
  • Pisteväri: monivärinen
  • Pohjan väri: beige
  • Ainoa materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua
  • Kantapään / alustan korkeus: 5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|