Inna marka Naisten lenkkarit laiturilla leopard beige

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä tyylikkyys ja mukavuus yhdessä! Naisten lenkkarit laiturilla kauniissa beige -varjossa, jolla on muodikas leopardikuvio, on täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka arvostaa tyyliä ja mukavuutta. Nämä lenkkarit ovat valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ja ne yhdistävät modernin suunnittelun toiminnallisuuteen.

Materiaalilla peitetty pehmeä vaahtolaite takaa mukavuuden koko päivän, ja pyöristetyt nenät antavat heille keveyden ja naisellinen viehätys. Varustettuna 3,5 cm: n korkealla alustalla, ne tarjoavat ylimääräistä vakautta ja pidentävät jalkoja optisesti. Matala 6,5 ​​cm korkeita yläpäätä tekee näistä kengistä loistavan valinnan mihin tahansa tilanteeseen - sekä jokapäiväisiin tyylit että vähemmän muodollisia lähtöjä.

Sneakerit ovat nauhoitettuja, jonka avulla voit sovittaa jalan täydellisesti, ja kumista valmistettu ruskea pohja varmistaa tarttuvuuden ja kestävyyden. On syytä kiinnittää huomiota hallitsevaan eläinmalliin, joka antaa heille luonteen ja tekee niistä suuren aksentin kaikissa tyylityksissä.

Kehotamme sinua lukemaan kokotaulukon ennen ostoksen tekemistä täydellisen sovitetun mallin valitsemiseksi. Nämä lenkkarit eivät ole vain välttämättömiä vaatteita, vaan myös mukava ratkaisu joka päivä. Tee jokaisesta tyylistäsi ainutlaatuista näillä ainutlaatuisilla kengillä!

  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Taso / pohja (cm): 3,5
  • Akselin korkeus (cm): 6,5
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: 7590 leopardi
  • Väri: beige
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: vaahto
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Hallitseva kuvio: eläin
  • Lukko: nauhoitettu
  • Korkeus: nilkan eteen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|