Evento Evento Naisten lenkkarit, valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Naisten lenkkarit valkoisessa tapahtumassa on loistava ehdotus naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden moderniin tyyliin. Orgaanisesta nahasta valmistettu nämä kengät eivät vain tarjoa houkuttelevaa ulkonäköä, vaan myös ympäristöä. Niiden upottaminen lavalla optisesti ohut hahmo, ja pyöristetyt nenät takaavat mukavuuden käyttää koko päivän.

Kätevä vaahtolaite, materiaali peitetty, tarjoaa riittävän tyynyn, mikä tekee näistä lenkkarista ihanteellisen valinnan päivittäisiin kävelyretkiin tai aktiivisuuteen. 6,5 cm: n yläosan korkeus ja 4 cm: n alustan korkeus antaa heille muodikkaan hahmon. Kumin pohjan ansiosta jalkineet eivät ole vain tyylikkäitä, vaan myös kestävää ja vankkaa.

Tapahtuma -lenkkarit sopivat hyvin erilaisiin tyylityksiin - ne sekoittuvat täydellisesti sekä farkut että hameet, luomalla muodikkaan, rento ilmeen. On syytä muistaa käyttää kokotaulua löytääksesi täydellisen ottelun.

Olkoon lenkkarien tapahtuma päivittäinen seuralainen - he yhdistävät modernin suunnittelun mukavuuteen, jota arvostat joka vaiheessa!

  • Korkeus: matala
  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Akselin korkeus (cm): 6,5
  • Taso / pohja (cm): 4
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: 25sp26-9087 wht-ruskea
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: vaahto
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|