Sergio Leone Sergio Leone Naisten mokasiinit koristeellisella musta Camilena

52,80

Eleganssi yhdistettynä mukavuuteen - näin voidaan lyhyesti kuvata Sergio Leonen naisten mokasiineja. Tämä kenkämalli on paras valinta naisille, jotka arvostavat klassista tyyliä muodikkaalla aksentilla. Valmistettu korkealaatuisesta ekonahasta, takaavat kestävyyden ja esteettisen ulkonäön pitkäksi aikaa. Ominainen musta väri yhdistettynä peilielementtiin matalassa, litteässä 2,5 cm korkeassa kantapäässä lisää kenkiin eleganssia ja tekee niistä sopivan niin arkeen kuin muodollisempiinkin tyyleihin.

Maksimaalisen käyttömukavuuden takaamiseksi sisäpuoli on vuorattu luonnollisella nahalla. Tämä pohjallinen takaa mukavuuden koko päivän ajan riippumatta siitä, kuinka paljon aikaa vietät jaloillasi. Pyöristetyt varpaat tarjoavat lisätilaa sormille ja lisäävät siten käyttömukavuutta.

Sergio Leonen mokasiinit erottuvat myös etupuolelle sijoitetusta vaikuttavasta muovisesta koristeesta, joka antaa koko jalkineille ainutlaatuisen luonteen. Jäykistetty kantapää on toinen elementti, joka varmistaa mukavuuden ja kengän oikean istuvuuden jalkaan.

Muovista valmistettu pohja on kestävä ja tarjoaa hyvän pidon, mikä on erityisen tärkeää kaupunkiviidakossa. Sergio Leonen tuottajat kiinnittävät suurta huomiota yksityiskohtiin, minkä vuoksi jokainen kenkäpari on pakattu alkuperäiseen pakkaukseen, mikä korostaa entisestään niiden ainutlaatuista luonnetta.

Yhteenvetona voidaan todeta, että sarjan Sergio Leonen naisten mokasiinit ovat yhdistelmä eleganssia, mukavuutta ja laadukasta ammattitaitoa. Riippumatta siitä, etsitkö kenkiä töihin, ystävien tapaamiseen tai jokapäiväiseen käyttöön, tämä malli täyttää varmasti odotuksesi. Muista noudattaa valmistajan kokotaulukkoa koon valinnassa varmistaaksesi parhaan istuvuuden.

  • Lämmittävä: Ei
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • kantapään korkeus (cm): 2,5
  • Lisäominaisuuksia: ketju
  • Tuottajakoodi: MK732 MUSTA EKONAHKA
  • Väri: musta
  • Pisteväri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: ['liukua päälle]]
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Akselin korkeus (cm): 5,5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|