SHELOVET

Naisten mokkanahkaiset cowboysaappaat Shelovet mustalla kiilalla

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä ainutlaatuinen tyyli ja mukavuus Shelovetin naisten mokkanahkaisten cowboy-saappaat, joissa on tyylikäs musta väri. Näissä muodikkaissa KeeShoes-malliston jalkineissa yhdistyvät moderni muotoilu ja käytännöllisyys, ja ne sopivat täydellisesti arkipäiväiseen tyyliin.

Ulkomateriaali on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahkasta, mikä tekee saappaista paitsi esteettisiä myös ympäristöystävällisiä. Sisäinen eristys tarjoaa lämpöä ja mukavuutta kylmimpinä päivinä, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan syys/talvikaudelle. Lisäksi jalkineiden peiton sisäosan pehmeä kangas takaa käyttömukavuuden koko päivän.

Sisäänrakennettu, jäykistetty kantapää ja pyöreä kärki takaavat vakauden ja tuen, ja käytännöllinen slip-on kiinnitys helpottaa kenkien pukemista ja riisumista. 6,5 cm korkea kiila lisää keveyttä ja pidentää siluettia, ja sileä muovipohja takaa hyvän pidon ja käyttömukavuuden.

Shelovet-nilkkurit eivät ole vain toimivia, vaan myös tyylikkäitä asusteita strassin ja ketjun muodossa, jotka antavat niille ainutlaatuisen luonteen. Yläleveys 30 cm ja yläkorkeus jopa 12 cm sopivat täydellisesti jalkoihin, ja 5-8 cm kantapään korkeus tekee niistä mukavan valinnan jokaiseen päivään.

Nauti eleganssista ja mukavuudesta Shelovetin mokkanahkaisten cowboy-saappaiden avulla – täydellinen lisä mihin tahansa tyyliin. Älä missaa mahdollisuutta lisätä ne kenkäkokoelmaasi!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: buskin
  • Akselin leveys: 30
  • Varren korkeus: 12
  • Kantapään / alustan korkeus: 6.5
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita , ketju
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|