T.Sokolski

Naisten nahkaiset kengät lakattiin Krok Black T.sokolski J24-286

Tuote ei ole saatavilla ;(

Naisten nahkakengät lakattu Kroko mustasta T.sokolski -tuotemerkistä on loistava valinta naisille, jotka etsivät tyylikkäitä ja mukavia kenkiä. Heidän tyylikäs leikkaus yhdistettynä karkeaan tekstuuriin, joka jäljittelee krokotiilin ihoa, lisää ainutlaatuisen hahmon, joka sopii täydellisesti uusimpiin muotisuuntauksiin.

Nämä kengät on asetettu mukavalle 5 cm: n korkealle alustalle, mikä tekee niistä vain muodikkaita, vaan myös erittäin mukavia jokapäiväisessä käytössä. Täydellinen sekä rento- että urheilutyylille, varmistaen täydellisen mukavuuden kävellessä.

Kengän sisätilat on vuorattu korkealaatuisella kankaalla, ja insertti on valmistettu luonnollisesta nahasta, mikä takaa nautinnon käyttää joka vaiheessa. Piirrä nauhoille antaa sinun sovittaa jalan helposti, mikä lisää edelleen käyttöä.

T.Sokolski -kengät ovat myös aivan uusi ja omaperäinen tuote, joka on pakattu tyylikkääseen laatikkoon, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean. Kun valitset koon, sinua tulisi ohjata vakiokoko, joka tarjoaa täydellisen istuvuuden.

Täydellinen kevät- ja syksypäiviksi nämä lakatut Krok -kengät lisäävät tyylikkyyttä ja tyyliä tyyliisiisi tapahtumasta riippumatta. Älä epäröi - tunne mukavuutta käyttää T.sokolski -kenkiä ja erottua joukosta!

  • Tuottajakoodi: SCA303
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|