Inna marka Naisten tossut paksulla pohjalla, jossa on turkista ja solki Camel Linneola ruskea
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Naisten tossut paksulla pohjalla, jossa on turkista ja solki Camel Linneola ruskea
Esittelemme tyylikkäitä naisten tossut paksulla pohjalla, jossa on turkista ja kiinnittimen kameliin Linneolasta. Nämä ainutlaatuiset tossut ovat erinomainen valinta kylmiin päiviin, joissa yhdistyvät mukavuus ja muodikas muotoilu. Korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta valmistettua, ne tarjoavat tyylikkään ilmeen, ja pehmeä turkiseristys tekee jalat lämpimiksi ja viihtyisiksi.
Ihanteellinen sekä kotona että pikatulosten käyttämiseen näillä tossuilla on lisätty lukko, mikä helpottaa sen laittamista. Lisäksi koristevyö, jossa on kultainen puristus, antaa heille nykyaikaisuuden ja ainutlaatuisen hahmon.
Tohvelit ovat saatavana koot 36: sta 41: een, ja niiden paksu alusta 4 cm: n korkeus tarjoaa paitsi mukavuuden, myös pienen korotuksen vaikutuksen. Pohjojen ja yläpuoleiden ruskeat värit tekevät tossut vastaamaan monia kodin tyyliä.
Älä odota ja valitse Linneolin tossut, jotka yhdistävät mukavuuden tyylikkyyteen. Täydellinen jokaiseen tilanteeseen, näistä tossut tulevat vaatekaappisi korvaamattomaksi osaksi. Kutsumme sinut ostamaan!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Tossut > Kengät Inna marka
- Lukko: Liukua päälle
- Kantapään tyyppi: Alusta
- Taso / pohja (cm): 4
- Lisäominaisuuksia: turkis
- Tuottajakoodi: FA-185 CAMEL
- Väri: Ruskea
- Pohjan väri: Ruskea
- Ainoa materiaali: materiaalia
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Malli: Naisten tossut
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: Joo
- Korkeus: matala
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.