Marquiz Marquiz Nauhaiset muskettisoturit vihreä monivärinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä eleganssia ja tyyliä naisten Marquiz-muskettisotureilla vihreän sävyissä ja monivärisissä aksenteissa. Nämä klassiset saappaat, jotka on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta, korostavat täydellisesti mitä tahansa asua niin arkeen kuin uniikkiinkin tyyleihin.

Niille on tunnusomaista pyöreä kärki, joka varmistaa käyttömukavuuden, ja lisäksi ne on varustettu käytännöllisellä sulkimella - sekä nauhoilla että vetoketjulla, mikä helpottaa pukemista. Polven yläpuolella oleva yläosa saa Marquiz-muskettisoturit istumaan täydellisesti uusimpiin muotitrendeihin, ja 8 cm:n koronkorkeus lisää kokonaisuuteen hienovaraista eleganssia.

Kengän sisäpuoli on viimeistelty kankaalla, mikä takaa käyttömukavuuden ja eristyksen puute tekee muskettisotureista ihanteellisen valinnan kevät- ja syyspäiviin. Universaalin värinsä ansiosta nämä kengät on helppo yhdistää eri tyyleihin.

Valitse Marquiz muskettisoturit lisätäksesi ulkoasuasi ainutlaatuista luonnetta ja aistillisuutta!

  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu , Lukko
  • Nenä: Pyöristää
  • Kantapään tyyppi: Lähettää
  • Ulompi materiaali: Ekologista säämiskänahkaa
  • Lämmittävä: ei
  • Varren korkeus: Polven yläpuolella
  • Väri: vihreä , eri väri
  • Kantapään / alustan korkeus: 8.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|