Vices New Collection Vices New Collection Nauhalla sidotut tennarit vaaleanpunainen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1 - 4 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Vices New Collection Nauhalla sidotut tennarit vaaleanpunainen
Esittelemme Vices New Collectionin uudet tennarit, jotka kiinnittävät varmasti jokaisen muodikkaiden aksenttien ystävän huomion. Nämä ainutlaatuiset vaaleanpunaiset lenkkarit, jotka on sidottu nauhalla, ovat täydellinen yhdistelmä eleganssia ja mukavuutta, jotka sopivat kaikkiin tilaisuuksiin.
Nämä ekologisesta nahasta valmistetut kengät on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, jotka tekevät niistä sekä tyylikkäitä että ympäristöystävällisiä. Mielenkiintoinen elementti on 10 cm korkea kiila, joka paitsi lisää muutaman senttimetrin siluettiin, myös varmistaa käyttömukavuuden.
Tennarien sisäpuoli on vuorattu luonnonnahalla, mikä takaa mukavuuden myös pitkään käytettäessä. Suunnittelun yksinkertaisuus, jossa ei ole tarpeettomia koristeita, saa nämä kengät sopivat täydellisesti erilaisiin tyyleihin - arkisesta tyylikkäämpään.
Jos etsit muodikkaita ja mukavia tennareita, jotka korostavat yksilöllistä tyyliäsi, vaaleanpunaiset Vices New Collection -lenkkarit ovat täydellinen valinta. Heidän ansiostaan jokaisesta askeleesta tulee ilo!
- Tuottaja: Vices New Collection
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Vices New Collection
- Väri: vaaleanpunainen
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Kantapään tyyppi: Buskin
- Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kantapään / alustan korkeus: 10.0
Kiitos kommentin lisäämisestä.