Adidas Piikkikengät Adidas Sprintstar GY3537 punainen

Produkt niedostępny ;(

Esittelemme adidas Sprintstar GY3537 miesten sprinttikengät intensiivisen punaisena, joka herättää varmasti huomion kaikilla juoksuradalla. Nämä korkealaatuiset jalkineet, jotka on suunniteltu urheilijoita ajatellen, sopivat täydellisesti jopa 400 metrin etäisyyksille tarjoten optimaalisen pidon ja tuen intensiivisen harjoittelun ja kilpailujen aikana.

Kengille on ominaista matala, nauhallinen malli, joka takaa täydellisen istuvuuden ja mukavuuden juoksemisen aikana. Tekstiilistä ja synteettisistä materiaaleista valmistettu innovatiivinen muotoilu takaa keveyden ja kestävyyden, ja lisäksi tuotteessa on käytetty kierrätysmateriaaleja, mikä on linjassa maailmanlaajuisen ympäristönsuojelutrendin kanssa.

Kengän etuosassa on piikkejä, jotka lisäävät pitoa juoksumatossa, mikä mahdollistaa tehokkaan käynnistyksen ja dynaamisen kiihtyvyyden. Pehmeän kangassisäkkeen ja tekstiilimateriaalista valmistetun sisävuoren ansiosta jokainen askel tulee mukavammaksi, mikä on erittäin tärkeää intensiivisen harjoittelun aikana.

Adidas Sprintstar -kengät ovat erinomainen valinta juoksijoille, joilla on neutraali jalkatyyppi ja jotka etsivät tehokkaita juoksukenkiä. Valitse sprintti parhaimmillaan ja tavoittele menestystä kengillä, joissa yhdistyvät moderni muotoilu ja edistynyt juoksutekniikka. Tutustu niihin jo tänään ja valmistaudu uusiin haasteisiin!

  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Malli: Adidas sprintstar piikkikengät
  • Tuottajakoodi: BM159494
  • Väri: Punainen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|