Inna marka Pitkät mustat saappaat Polmapina ekonahasta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä pitkät mustat saappaat, joissa on Polmapina Eco -nahka - erinomainen valinta moderneille naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaan ilmeen kanssa. Nämä tyylikkäät muskettisoturit ilahduttavat paitsi tyyliä, myös toiminnallisuuksia. Heidän polven yläpuolella yhdistettynä lämpenemiseen tekee niistä korvaamattomia talvikuukausina.

Ekologinen nahkatuotanto korostaa ympäristön huomiota ja varmistaa samalla käytön kestävyyden ja mukavuuden. Kumipohja takaa vakauden monilla pinnoilla, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan jokapäiväiseen tyylitykseen. Pyöreä nenä lisää tyylikkyyttä, ja muodikas 3 cm korkea viesti tekee saappaista paitsi käytännöllisiä, myös erittäin tyylikkäitä.

Vaikeudet -vapaa vetoketju ja kyky asettaa kyky tekevät niistä puhdasta nautintoa. Yhdessä valmistajan alkuperäisen pakkauksen kanssa näistä saappaista tulee täydellinen lahja jokaiselle muotin rakastajalle. Syksy/talvikokoelma on aika, jolloin näistä saappaista voi tulla avaintekijä minkä tahansa vaatekaapin suhteen. Valitse pitkät mustat Polmapina -saappaat ja nauti paitsi hienosta tyylistä, myös mukavuudesta koko päivän!

  • Korkeus: polven yli
  • Tuottajakoodi: BM203381
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: MP 302-1 pitkät mustat saappaat
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Varren korkeus: 56
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä , liukastua
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Syksy talvi
  • Pohjallinen materiaali: kangas

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|