Inna marka Pitkät tummanruskeat saappaat Polmapina eko-nahasta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä pitkät tummanruskeat saappaat, joissa on Polmapina Eco -nahka, jotka ovat ihanteellinen yhdistelmä tyylikkyyttä ja mukavuutta. Nämä muodikkaat muskettisoturit, joilla on pyöreä nenä, vaikuttavat paitsi tyyliin, myös toiminnallisuuteen. Käytännön vetoketjun kiinnitys, laittamisen ja niiden ottamisen vuoksi siitä tulee nopea ja yksinkertainen.

Korkea leikkaus, joka saavuttaa polven yli, lisää minkä tahansa tyyliytymisen luonteen, jolloin saappaat sulautuvat täydellisesti sekä rento farkkuihin että ilmaviin hameihin tai mekkoihin. Vakaa litteä kantapää, jonka korkeus on 3 cm, tarjoaa mukavuutta päivittäin ja lisää samalla luottamusta.

Lämmityksen ansiosta nämä saappaat ovat täydellisiä viileämpiin päiviin, ja ruskea väri sopii täydellisesti syksy- ja talvisuuntauksiin. Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistettuja niille on ominaista kestävyys ja hoidon helppous. Kumipohja tarjoaa hyvän tarttuvuuden eri pinnoilla, ja lisäksi jokaisesta vaiheesta on luotettavampi.

Polmapina -saappaat eivät ole vain muodikas lisäys, vaan myös käytännöllinen valinta mille tahansa säälle. Valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa nämä kengät ovat erinomainen valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia ja mukavuutta. Kirjoita heidät vaatekaappisi ja nauti heidän monipuolisuudestaan ​​koko kauden ajan!

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: BM203530
  • Kokoelma: Syksy talvi
  • Väri: Ruskea
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: MP 302-1 Pitkät tummanruskeat saappaat eko-nahasta
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Lukko: lukon päällä , liukastua
  • Korkeus: polven alapuolella 56 cm

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|