W. Potocki W. Potocki Potocki vaaleanpunaiset harjakattoiset balerinat tytöille vaaleanpunainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

W. Potockin tarjoamat tyttöjen harjakattoiset balerinat kauniissa vaaleanpunaisessa värissä ovat täydellinen valinta jokaiselle pienelle fashionistalle. Niissä on täysi varvas ja sisäänrakennettu pehmeä kantapää, joka varmistaa mukavuuden ja vakauden käytön aikana. Laadukkaimmista materiaaleista valmistetut ne tarjoavat paitsi esteettisen ulkonäön myös mukavuuden - luonnollinen nahkapohjallinen mahdollistaa jalan asianmukaisen tuuletuksen, ja mikä parasta, se estää hankausta jopa pitkäaikaisen käytön aikana.

Niiden universaali muotoilu tekee balettista täydellisen sekä jokapäiväiseen käyttöön että erikoistilaisuuksiin. Rento, klassinen ja elegantti tyyli tekee niistä sopivia moneen eri tyyliin ilmavista mekoista housuihin ja T-paitoihin. Muovipohja takaa keveyden ja riittävän pidon, ja vaaleanpunainen väri tuo iloa mihin tahansa asuun.

Nämä balettiasunnot sopivat täydellisesti kevääseen, kesään ja syksyyn, joten ne ovat monipuolinen osa minkä tahansa tytön vaatekaappia. Täydellinen valinta pienille muodin ystäville, jotka haluavat tuntea olonsa mukavaksi ja tyylikkääksi kaikissa tilanteissa.

  • Kantapään tyyppi: Ilman kantapäätä
  • Väri: vaaleanpunainen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|