W. Potocki W. Potocki Potockin naisten lakatut kengät matalalla kiilalla musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä eleganssia ja mukavuutta joka päivä tunnetun W. Potocki -brändin patentoiduilla naisten kengillä, joissa on matala kiila. Nämä tyylikkäät mustat kengät ovat täydellinen lisä mihin tahansa vaatekaappiin yhdistäen rennon, klassisen ja elegantin tyylin.

Laadukkaimmista materiaaleista valmistetuissa kengissä on nahkainen sisäosa, mikä tekee niistä mukavat käyttää koko päivän. Ekologisen kiiltonahdan ulkokerros ei vain näytä tyylikkäältä, vaan on myös helppohoitoinen. Pyöreä nenä ja rakennettu pehmeä kantapää lisäävät viehätysvoimaa, ja 4 cm:n kiilakorkeus takaa vakauden ja mukavuuden joka askeleella.

Nämä kengät sopivat täydellisesti sekä jokapäiväiseen käyttöön että erikoistilaisuuksiin universaalin muotoilunsa ansiosta. Sileä muovipohja tarjoaa erinomaisen pidon, ja mallia koristavat strassit antavat sille ainutlaatuisen luonteen.

W. Potockin naisten patenttikengät ovat ehdotus naisille, jotka arvostavat muodikkaan ulkonäön ja mukavuuden yhdistelmää. Nämä kengät sopivat täydellisesti kevätpäiviin, ja ne täydentävät loistavasti kaikkia asuja. Ostamalla ne saat paitsi tyylikkään vaatekappaleen myös tarvitsemasi mukavuuden joka päivä.

  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: Buskin
  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita , lakattu
  • Lukko: liukastua
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kantapään / alustan korkeus: 4

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|