D/CEO D/CEO Punaiset balettihousut, joissa patentoitu varvas, kiinnitetään Gloriana-soljella punainen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä ainutlaatuiset punaiset balleriinit Glorianin lakattulla varpalla, joka yhdistää eleganssin ja mukavuuden. Nämä tyylikkäät kengät tunnetuista Keeshoes -tuotemerkistä ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat muodikkaita ulkonäköä ja mukavuutta.

Punainen väri antaa heille ominaisen aksentin, joka varmasti kiinnittää huomion. Laatitu nenä korostaa niiden tyylikästä tyyliä, ja soljen kiinnitys tarjoaa jonkin verran pitoa ja mukavuutta jopa pitkiä kulumisaikoja. Korkealaatuisesta orgaanisesta nahasta valmistettu balleriinit eivät ole vain esteettisiä, vaan myös kestäviä, mikä vahvistaa huomiota yksityiskohtiin niiden viimeistelyn jokaisessa elementissä.

Yleisen suunnittelun ansiosta Glorian balleriinit ovat täydellisiä sekä joka päivä että muodollisempiin tilanteisiin. Tyylikkään ulkonäkönsä avulla he täydentävät täydellisesti erilaisia ​​tyyliä - rentoista hienostuneempaan.

Älä odota! Lisää nämä epätavalliset punaiset balleriinit, joissa on lakattu nenä kokoelmaan. Veto Keeshoes -tuotemerkin tarjoamasta laadusta, tyylistä ja mukavuudesta. Tilaa tänään ja anna itsellesi mahdollisuus ainutlaatuiseen mukavuuteen, jonka huomaat varmasti!

  • Lämmittävä: Ei
  • Tuottajakoodi: 168-15 viini
  • Väri: Punainen
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 2
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: solki

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|