Marquiz Marquiz Rock-saappaat jousilla vaaleanpunainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Marquizin rocksaappaat jousilla ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää tyylin ja mukavuuden. Nämä ekologisesta nahasta valmistetut vaaleanpunaiset nilkkurit huokuvat modernia tyyliä samalla kun ne ovat ympäristötietoisia.

Litteä 5 cm korkea kantapää tekee jalkineista mukavat jokapäiväiseen käyttöön, sopivat niin töihin kuin viikonloppumatkoillekin. Saappaiden sisäpuoli on vuorattu kankaalla, mikä takaa käyttömukavuuden koko päivän.

Yksinkertainen, tyylikäs muotoilu ilman tarpeettomia kuvioita mahdollistaa helpon yhdistämisen erilaisiin asuihin - arkisesta muodollisempaan. Herkät rusetit lisäävät viehätysvoimaa ja tekevät saappaista erottumaan muista malleista.

Marquiz Rock -nilkkurit, joissa on jouset, ovat täydellinen tarjous kaikille, jotka arvostavat muodikasta ulkoasua ja käyttömukavuutta. Lisää hieman vaaleanpunaista vaatekaappiisi ja luo ainutlaatuisia tyylejä näillä ainutlaatuisilla jalkineilla!

  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Väri: vaaleanpunainen
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 5.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|