Marquiz Marquiz Saappaat koristeellisella kultaisella vetoketjulla beige
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Marquiz Saappaat koristeellisella kultaisella vetoketjulla beige
Marquiz-nilkkurit, joissa on koristeellinen kultainen vetoketju, ovat täydellinen tarjous tulevalle syys/talvikaudelle. Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ne näyttävät erittäin tyylikkäiltä beigen värisenä, joka sopii täydellisesti tämän hetken trendeihin. Naisten nilkkurit on suunniteltu jokapäiväiseen käyttöön, ja ne tarjoavat mukavuutta ja eleganssia samanaikaisesti.
Sisäänrakennettu, jäykistetty kantapää ja 15 cm korkea päällinen tukevat jalkaa riittävästi ja pyöreä kärki takaa mukavan käytön koko päivän. Lisäetuna on 4 senttimetrin tasainen kantapää, joka vakauttaa kävelyä ja tekee saappaista täydelliset jokapäiväiseen käyttöön.
Kulutuspinnalla varustettu muovipohja tarjoaa hyvän pidon, mikä tekee näistä saappaista ihanteellisen valinnan erilaisiin sääolosuhteisiin. Saappaiden sisäpuoli on eristetty, mikä lisää niiden käyttömukavuutta kylmempinä päivinä.
Marquiz-saappaat ovat työntekijöiden mallia, mikä tarkoittaa, että ne eivät ole vain toiminnallisia, vaan sopivat myös rentoon tyyliin. Vetoketju ja pitsikiinnitys helpottavat päällisen pukemista ja säätämistä. Kultainen vetoketju on muodikas yksityiskohta, joka antaa näille saappaille ainutlaatuisen luonteen.
Ne täydentävät varmasti täydellisesti kaikki syksyn ja talven tyylit, sekä housujen että mekkojen kanssa. Tuotteen mukana tuleva alkuperäinen laatikko tekee Marquiz-saappaat myös loistavan lahjaidean. Valitse Marquiz-nilkkurit ja tunne olosi tyylikkääksi ja mukavaksi joka päivä!
- Tuottaja: Marquiz
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Marquiz
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: beige
- Pohjan väri: beige
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: naisten työsaappaat
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Akselin leveys: 22
- Varren korkeus: 15
- Lisäominaisuuksia: puute
- Lihavuus: G.
- Korkeus: nilkan puolesta
- Kantapään / alustan korkeus: 4
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: lukon päällä , nauhoitettu
Kiitos kommentin lisäämisestä.