Sagan Sagan 1746 alennetut pumput musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Haluamme esitellä sinulle tyylikkään mustan väriset Sagan 1746 -pumput, jotka ovat ihanteellinen valinta sekä mukavuutta että tyyliä arvostaville naisille. Nämä klassiset kengät on valmistettu kokonaan luonnollisesta nahasta, mikä takaa paitsi kestävyyden myös käyttömukavuuden koko päivän.

Sagan-pumpuille on ominaista mielenkiintoinen päällinen ja kiinteä, 5,5 senttimetrin korko, joka lisää hienovaraista korkeutta mukavuudesta tinkimättä. Universaalin muotoilunsa ansiosta nämä tyylikkäät pumput sopivat täydellisesti erilaisiin tilaisuuksiin - sekä töihin että iltareissuihin.

Kengän sisäpuoli on vuorattu luonnonnahalla, mikä varmistaa, että jalka on kunnolla tuuletettu ja tarjoaa maksimaalisen mukavuuden. Valitsemalla Sagan 1746 -mallin sijoitat korkeaan laatuun ja ajattomaan tyyliin.

Älä missaa tilaisuutta - hyödynnä SUPER HINTA eleganteissa Sagan 1746 -pumpuissa ja täydennä kenkäkokoelmaasi tällä ainutlaatuisella mallilla! 100% NAHKA - tyytyväisyyden ja kestävyyden takuu.

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Ulompi materiaali: Luonnollinen nahka
  • Kantapään tyyppi: Lähettää
  • Väri: musta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 5.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
Allegrowicz ansaitsee joulutähden. Suosittelen ja toivotan onnea!