Sagan Sagan 2554 tossut uudet keltainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme jotain uutta tarjouksessamme - Sagan 2554 varvastossut kauniissa keltaisessa värissä! Tämä on ihanteellinen tarjous tyylikkäille naisille, jotka arvostavat tyyliä ja mukavuutta. Nämä luonnonnahasta valmistetut varvastossut sopivat täydellisesti jalkaasi ja takaavat mukavuuden joka askeleella.

Niiden tyylikäs, moderni päällinen ja lisäelementti 4,5 cm korkean tangon muodossa saavat jokaisen naisen näyttämään niissä ainutlaatuiselta. Kuvioiden puutteen ansiosta varvastossut ovat ajattomia ja helppoja yhdistää eri tyyleihin.

Älä missaa tilaisuutta rikastuttaa jalkinekokoelmaasi tällä ainutlaatuisella puolalaisen valmistajan Saganin mallilla. Tarjoamamme hinta tekee siitä loistavan sijoituksen tyyliisi!

Sagan 2554 -varvastossut ovat yhdistelmä eleganssia ja mukavuutta - täydellinen kesäpäiviin ja erikoistilaisuuksiin. Valitse laatu ja klassikko yhdessä!

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: Luonnollinen nahka
  • Kantapään tyyppi: Lähettää
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Väri: keltainen kulta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|