Sagan Sagan musta ja kulta lakka keltainen
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 1-2 arkipäivää
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Sagan musta ja kulta lakka keltainen
Tarjoamme sinulle tyylikkäät ja tyylikkäät Sagan varvastossut (malli 1309) ainutlaatuisessa yhdistelmässä mustaa ja kultaa. Nämä varvastossut on valmistettu korkealaatuisesta kiiltonahasta, ja niissä yhdistyvät käyttömukavuus ja houkutteleva ulkonäkö, mikä tekee niistä täydelliset kaikkiin tilanteisiin - jokapäiväisistä kävelyretkistä tyylikkäisiin retkiin.
3,5 cm:n kantapään ansiosta ne tarjoavat riittävän vakauden ja lisäävät samalla hienovaraista eleganssia mihin tahansa tyyliin. Kuvion puutteen vuoksi ne ovat universaaleja ja yhdistettävissä helposti erilaisiin asuihin.
Älä missaa tätä loistavaa jalkineiden tarjousta, jonka pitäisi kuulua jokaisen muodikkaan naisen vaatekaappiin. Sijoita mukavuuteen ja tyyliin!
Tuottaja: Sagan
Kategoria: Naiset » Naisten » Varvastossut » Rento (joka päivä)
Ulkomateriaali: Luonnon nahka
Väri: keltainen, kulta, musta
Lisäominaisuudet: ei mitään
Tilaa tänään ja katso, kuinka täydelliseltä jalkasi voivat näyttää!
- Tuottaja: Sagan
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Sagan
- Ulompi materiaali: Luonnollinen nahka
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lisäominaisuuksia: puute
- Väri: keltainen kulta , musta
- Kantapään / alustan korkeus: 3.5
Kiitos kommentin lisäämisestä.