Sagan Saganin mustat kevätlycra-saappaat

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme sinulle kevään mustat LYCRA-saappaat, jotka ovat täydellinen valinta jokaiselle tyylikkäälle naiselle. Tunnetun puolalaisen SAGAN-yhtiön (malli 1911) jalkineet yhdistävät eleganssin ja mukavuuden, joten ne sopivat ihanteellisesti erilaisiin tilaisuuksiin, arjen retkistä muodollisempiin kokouksiin.

Saappaat on valmistettu korkealaatuisesta LYCRA-materiaalista, joka varmistaa täydellisen istuvuuden jalassa ja mukavuuden käytön aikana. Kiiltonahasta valmistetut lisäelementit antavat niille ainutlaatuisen luonteen, ja polvipituinen päällinen korostaa siluettia ja lisää eleganssia.

Tässä mallissa on litteä kantapää, jonka korkeus on 5,5 cm, mikä tekee niistä ihanteellisen ratkaisun pitkille kävelyille tai jokapäiväiseen käyttöön. Mustat saappaat ilman kuviointia ovat klassikko, joka sopii täydellisesti eri tyyleihin, niin arkisiin kuin muodollisempiinkin.

Älä missaa tätä ainutlaatuista tilaisuutta! Valitse SAGAN-saappaat ja nauti yhdistelmästä mukavuutta, tyyliä ja laatua edulliseen hintaan.

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Ulompi materiaali: Kangas
  • Varren korkeus: Polveen asti
  • Väri: musta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 5.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|