SHELOVET SHELOVET Tennarit eläimillä monivärinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Upeat SHELOVET-lenkkarit, joissa on eläinkuvio, ovat välttämättömiä jokaiselle alkuperäisten ja tyylikkäiden asusteiden ystäville. Niiden ainutlaatuinen muotoilu, joka on rikastettu kiiltävillä lisäosilla, tekee niistä täydellisen täydennyksen moniin muotityyleihin. Jokainen askel näissä kengissä ei ole vain mukava, vaan myös ilmeikäs tapa ilmaista itseäsi.

Näissä tennareissa on pyöreä kärki ja pehmeä, suljettu kantapää, joka takaa mukavuuden koko päivän. Lavan korkeus 6 cm ja kumipäällysteinen pohja tekevät kengistä vakaat ja täydelliset jokapäiväiseen ulkoiluun. Lisäksi nauhakiinnitys mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan, mikä on erittäin tärkeää vaativille käyttäjille.

Nämä moniväriset lenkkarit on valmistettu mokkanaha- ja tekstiilejäljitelmistä, ja niissä yhdistyvät urheilu ja muotityyli. Käytettyjen materiaalien ansiosta ne eivät ole vain visuaalisesti houkuttelevia, vaan myös mukavia. Ne sopivat täydellisesti syys-/talvikaudelle varmistaen jokapäiväisen mukavuuden.

Älä odota! Valitse mukavuus ja muodikas look SHELOVET-lenkkareista, jotka herättävät varmasti paljon huomiota!

  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 6.0
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: monivärinen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: muut
  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|