New Tlck New Tlck Tennarit liukusäätimellä musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelyssä uudet New Tlck vetoketjulliset lenkkarit tyylikkäässä mustassa värissä, jossa yhdistyy tyyli ja mukavuus. Nämä jokapäiväiseen käyttöön täydelliset matalat lenkkarit on valmistettu korkealaatuisesta ekonahasta, mikä tekee niistä ympäristöystävällisen vaihtoehdon.

Kangaspohjallinen takaa käyttömukavuuden koko päivän, ja pyöreä kärki ja herkkä 3,0 cm:n koronkorkeus tekevät kengistä paitsi hyvän näköisiä, myös käytännöllisiä. Kuvion puute mahdollistaa sen yhdistämisen helposti erilaisiin tyyleihin - arkisesta tyylikkäämpään.

Uudet Tlck-lenkkarit ovat erinomainen valinta naisille, jotka arvostavat muodikkaan muotoilun ja toimivuuden yhdistelmää. Vetoketjun ansiosta niiden pukeminen ja riisuminen on nopeaa ja kätevää. Täydellinen kävelylle ympäri kaupunkia, töihin tai ystävien tapaamiseen. Valitse mukavuus ja tyyli uusilla Tlck tennareilla!

  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Korkeus: matala
  • Nenä: Pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: musta
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0
  • Ulompi materiaali: tekonahka

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|