Inna marka Tikatut tennarit St666 Camel ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä mukavuus ja tyyli St666 Camel Quilted -lenkkareissa tyylikkäässä ruskean sävyssä. Näissä tunnetun brändin ainutlaatuisissa naisten tennareissa yhdistyvät moderni muotoilu ajattomaan klassikkoon. Pyöreä nenä tekee niistä mukavat käyttää, ja kuvion puute tekee niistä täydellisen täydennyksen kaikkiin arkimuotoihin.

Nämä laadukkaista materiaaleista valmistetut lenkkarit tarjoavat paitsi esteettisyyttä myös kestävyyttä. Tikatun rakenteen ansiosta se lisää ilmettäsi ja takaa samalla mukavuuden jokapäiväisessä toiminnassa. Ne sopivat täydellisesti sekä farkkujen että mekkojen kanssa, joten voit luoda monia muodikkaita settejä.

Älä epäröi ja valitse Quilted St666 Camel -lenkkarit tunteaksesi kävelyn helppouden yhdistettynä muotiin! Se on pakollinen osa jokaisen naisen vaatekaapissa.

  • Väri: Ruskea
  • Nenä: Pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lisäominaisuuksia: puute

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|