Filippo

Filippo Tyylikkäät lakatut saappaat musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä eleganssia ja mukavuutta patentoiduilla Filippo-nilkkureilla mustilla! Nämä tyylikkäät kengät ovat täydellinen valinta syys/talvikaudelle, ja ne tarjoavat ainutlaatuisen yhdistelmän rentoa ja eleganttia tyyliä.

Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut Filippo-nilkkurit tarjoavat paitsi muodikkaan ulkonäön, myös käyttömukavuuden. Niiden lakattu viimeistely antaa niille eleganssia, ja pyöristetty kärki lisää hienovaraisuutta, mikä tekee niistä täydellisen lisäyksen erilaisiin tyyleihin - housuista mekoihin.

Kätevällä vetoketjulla kiinnitetyt saappaat mahdollistavat helpon pukemisen ja riisumisen. Sisäänrakennettu, jäykistetty kantapää varmistaa vakauden ja lisäeristys takaa lämmön myös kylmimpinä päivinä. Kulutuspinnalla varustettu muovipohja tekee kengistä luistamattomia, mikä lisää turvallisuutta jokapäiväisessä kävelyssä.

3,5 cm:n kantapään ja 20 cm:n varren leveyden ansiosta nämä nilkkurit yhdistävät mukavuuden ja tyylin. Valmistajan alkuperäisen pakkauksen ansiosta ne ovat myös loistava lahjaidea.

Valitse Filippo-nilkkurit, jotka sopivat kaikkiin tilaisuuksiin!

  • Lisäominaisuudet: lakattu
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: lukon päällä
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: muu
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Nosek: pyöristää
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Koron tyyppi: litteä kantapää
  • Yläleveys: 20
  • Yläkorkeus: 13
  • Koron/tason korkeus: 3.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|