PA2 PA2 Tyylikkäät nahkaiset korkokengät beigellä Delaver-koristeella
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 1-2 arkipäivää
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: PA2 Tyylikkäät nahkaiset korkokengät beigellä Delaver-koristeella
Löydä ainutlaatuinen tyyli tyylikkäillä nahkaisilla Delaver-korkokengillä, jotka ovat beigen värisiä valmistajalta PA2. Nämä ainutlaatuiset kengät ovat täydellinen yhdistelmä klassikoita ja moderneja aksentteja. Valmistettu luonnonnahasta, ne takaavat paitsi kestävyyden, myös käyttömukavuuden pehmeän sisäosan ansiosta.
Mielenkiintoiset yksityiskohdat, kuten edessä ommeltu koriste ja herkkä halkio, antavat niille ainutlaatuisen luonteen, jonka ansiosta erotut helposti joukosta. Kengissä on mantelinmuotoinen kärki, joka lisää eleganssia, ja leveä 6 cm korkea tolppa takaa vakauden arjen toiminnassa.
Eläinkuvio yhdistettynä muodikkaan beigen väriin saa nämä kengät täydellisesti yhteen erilaisiin tyyleihin - arkisesta muodollisempaan. Helposti liukumäellä kiinnitettävät ne eivät ole vain mukavia, vaan myös käytännöllisiä.
Älä unohda katsoa muita kenkämalleja valikoimastamme! Kun valitset kokoa, katso kokotaulukkoa, jotta kengät sopivat täydellisesti jalkaasi. Tyylikkäät Delaver-kengät ovat välttämättömiä jokaiselle muodikkaalle naiselle, joka arvostaa tyyliä ja mukavuutta. Lisää ne kokoelmaasi jo tänään!
- Tuottaja: PA2
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kengät > Kengät PA2
- Lisäominaisuuksia: strassit
- Tuottajakoodi: 4139
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: beige
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Malli: Kengät
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 6
- Hallitseva kuvio: eläin
- Lukko: liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.