Marquiz Marquiz Vaaleanpunaiset litteät sandaalit kuminauhalla vaaleanpunainen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1 - 4 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Marquiz Vaaleanpunaiset litteät sandaalit kuminauhalla vaaleanpunainen
Lisää väriä kesävaatekaappiisi Marquizin vaaleanpunaisilla litteillä sandaaleilla, joissa on kuminauha! Nämä erittäin tyylikkäät ja toimivat kengät sopivat täydellisesti lämpimiin päiviin ja tarjoavat mukavuutta ja vapautta käytettäessä. Joustavan nauhan ansiosta niiden pukeminen vie kirjaimellisesti hetken, mikä tekee niistä ihanteellisen ratkaisun kiireisille naisille.
Laadukkaista materiaaleista valmistetut sandaalit on päällystetty kankaalla ja sisäpuoli on viimeistelty ekologisella jaloistasi huolehtivalla nahalla. Litteän 1,5 cm kantapään ansiosta voit nauttia luonnollisesta askeleesta koko päivän.
Marquiz-sandaalit erottuvat klassisesta leikkauksesta, joka ei koskaan mene pois muodista. Lisäetuna ovat hienovaraiset koristeet zirkonien ja strassien muodossa, jotka lisäävät eleganssia ja ainutlaatuista charmia. Helppokäyttöinen lukko on toinen etu, joka lisää käyttömukavuutta.
Näistä vaaleanpunaisista sandaaleista tulee erottamaton osa kesätyyliäsi. Täydellinen sekä jokapäiväisiin tehtäviin että erikoistilaisuuksiin - Marquiz täyttää varmasti jokaisen naisen odotukset, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaan ilmeen. Älä odota, vaan lisää ne kokoelmaasi jo tänään!
- Tuottaja: Marquiz
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Marquiz
- Ulompi materiaali: Kangas
- Pohjallinen materiaali: Tekonahka
- Lisäominaisuuksia: strassit , suihkukoneita
- Nenä: Ei nenäkappaletta
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Kantapään / alustan korkeus: 1.5
- Kantapään tyyppi: Matala kantapää
- Lukko: liukastua , toinen
- Kokoelma: KeeShoes
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Väri: vaaleanpunainen
Kiitos kommentin lisäämisestä.