Riko Vaellus Riko 558 !!! monivärinen oranssi musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Tarjoamme sinulle erittäin houkuttelevia Riko-vaelluskengät. 558, saatavana kauniina, monivärisenä versiona, jossa yhdistyvät oranssi ja musta. Nämä tunnetun puolalaisen Rikon valmistamat kengät tarjoavat paitsi esteettisen ulkonäön myös mukavuuden ja käytännöllisyyden käytössä.

Jalkineet on valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta, mikä takaa kestävyyden ja käyttömukavuuden. Lisäksi jalkineiden päällinen on eristetty turkista, mikä tekee siitä täydellisen kylmimpiin päiviin antaen lämpöä ja suojaa jaloille.

Riko-kengät ovat äärimmäisen monipuoliset - täydelliset patikointiin vuoristossa, kävelyyn metsässä ja myös jokapäiväiseen käyttöön. Niiden ainutlaatuinen muotoilu herättää huomiota, mutta pysyy käytännöllisinä ja toimivina.

Älä missaa tätä tilaisuutta! Tämä on täydellinen tarjous jokaiselle, joka arvostaa laatua ja mukavuutta. Suosittelemme ostamaan HYVÄN HINTAAN!

Tuotteen erittely:

- Tuottaja: Riko

- Kategoria: Naiset » Naiset » Vaellus

- Ulkomateriaali: Luonnollinen nahka

- Pohjallinen materiaali: muu

- Hallitseva kuvio: ei kuviota

- Väri: oranssi, musta

- Lisäominaisuudet: ei mitään

Sijoita mukavuuteen ja tyyliin Riko-jalkineilla!

  • Ulompi materiaali: Luonnollinen nahka
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Väri: eri väri , oranssi , musta
  • Lisäominaisuuksia: puute

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
Kaikkea hyvää, luotettavuutta huutokaupassa! Suosittelen sitä ehdottomasti !!!