Marquiz Marquiz Valkoiset espadrillit valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme Marquizin valkoiset, kevyet espadrillit - täydellinen valinta kesäpäiviin! Näissä tyylikkäissä naisten kengissä yhdistyvät eleganssi ja mukavuus, mikä tekee jokaisesta ulkona vietetystä hetkestä nautinnon.

Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut Marquiz-espadrillit ovat kevyitä ja kestäviä. Niiden yleinen valkoinen väri sopii täydellisesti useisiin eri tyyleihin, arkisesta tyylikkäämpään. Pyöreä nenä tekee siitä mukavan käyttää, ja liukukiinnitys mahdollistaa nopean ja helpon pukemisen.

Kengän sisäpuoli on vuorattu kankaalla, mikä lisää mukavuutta koko päivän käytössä. Vain 2 cm:n koron korkeus tekee espadrilleista täydelliset pitkille kävelylenkeille sekä kaikenlaisiin kesätapaamisiin ystävien kanssa.

Marquizin valkoiset kevyet espadrillit eivät ole vain käytännöllinen valinta, vaan myös muodin välttämättömyys, joka tuo raikkautta jokaiseen kesäjalkinemallistoon. Älä epäröi ja täydennä vaatekaappiasi näillä erittäin tyylikkäillä ja mukavilla kengillä!

  • Väri: Valkoinen
  • Lukko: liukastua
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Nenä: Pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Kantapään / alustan korkeus: 2
  • Ulompi materiaali: tekonahka

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|