D/CEO D/CEO Valkoiset lenkkarit, joissa paksu Sierra-pohja valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Valkoiset lenkkarit paksulla Sierra -pohjalla valmistajalta D/toimitusjohtaja on täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä muoti että mukavuutta. Korkealaatuisista materiaaleista valmistettu ekologisen nahan ulkoosa tarttuu täydellisesti jalkaan tarjoamalla mukavuutta kaikissa päiväpäivän haasteissa.

Yksi näiden lenkkarien erottuvimmista elementeistä on paksu koristeellinen pohja, joka ei vain lisää luonnetta, vaan myös tyyliä. Lisäksi valkoisen minimalistinen muotoilu tekee niistä täydellisen täydennyksen erilaisiin tyylityksiin - urheilusta satunnaiseen.

Lenkkarille sierralle on ominaista pyöreä nenä, joka vaikuttaa heidän mukavuuteen. Nauhojen puristus mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan, mikä on erittäin tärkeää intensiivisen toiminnan aikana. Kevyt, kumipohjat takaavat hyvän tarttumisen, mikä tekee niistä ihanteellisia päivittäiseen kulumiseen.

Nämä tyylikkäät kengät ovat saatavana vakiokokoisesti, joten sinun on vain valittava kokosi nauttiaksesi heidän ainutlaatuisesta suunnittelustaan. Sneakers Sierra on loistava ehdotus naisille, jotka haluavat yhdistää muodikkaan ilmeen toiminnallisuuteen. Tilaa ne tänään ja liity tyylikkäiden trendisarjan ryhmään!

  • Tuottajakoodi: C-424 Valkoinen
  • Väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 4
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|