New Age New Age Valkoiset lenkkarit valkoinen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1 - 4 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: New Age Valkoiset lenkkarit valkoinen
Esittelyssä valkoiset New Age -tenniskengät, täydelliset jalkineet mukavuutta ja tyyliä arvostaville naisille. Nämä matalat tennarit ovat loistava valinta jokapäiväiseen käyttöön, ne sopivat hyvin sekä arki- että hienostuneempiin tyyleihin.
Korkealaatuisesta kankaasta valmistetut tennarit tarjoavat mukavan pohjallisen, mikä tekee niistä mukavat käyttää koko päivän. Pyöreä kärki ja nauhakiinnitys antavat niille klassisen luonteen, ja materiaalin kuvion puute mahdollistaa sen, että ne on helppo sovittaa erilaisiin asuihin. Pieni 2 cm korkea alusta tekee kengistä paitsi tyylikkäitä, myös käytännöllisiä, mikä varmistaa optimaalisen vakauden kävellessä.
New Age -valkoiset lenkkarit ovat jokaisen naisen, joka haluaa yhdistää mukavuuden muodikkaan lookin, vaatekaappiin. Tilaisuudesta riippumatta nämä lenkkarit ovat täydellinen lisä asuusi!
- Tuottaja: New Age
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Lenkkarit > Kengät New Age
- Pohjallinen materiaali: Kangas
- Korkeus: matala
- Lisäominaisuuksia: puute
- Nenä: Pyöristää
- Lukko: nauhoitettu
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Ulompi materiaali: Kangas
- Väri: Valkoinen
- Kantapään / alustan korkeus: 2.0
Kiitos kommentin lisäämisestä.