D/GMR D/GMR Valkoiset tennarit, joissa on vaaleanpunainen Ike-solki valkoinen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: D/GMR Valkoiset tennarit, joissa on vaaleanpunainen Ike-solki valkoinen
Valkoiset lenkkarit D/GMR, joka on koristeltu vaaleanpunaisella ike -solkilla, on täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat muodikkaita ulkonäköä ja mukavuutta. Nämä tyylikkäät urheilukengät yhdistävät eleganssin ja nykyaikaisuuden, jonka ansiosta ne sopivat täydellisesti nykyisiin suuntauksiin.
Sneakers Selma erotetaan muodikkaasta, korkeasta pohjasta, joka ei vain anna heille luonnetta, vaan myös mukavuutta jokapäiväisessä vaeltaessa. On syytä kiinnittää huomiota ekologisten ekokristien alkuperäisiin insertteihin kauniissa sävyssä, joka kiinnittää huomion ja tekee jokaisesta ulkoasusta ainutlaatuiseksi. Kestävästä ekologisesta hännästä valmistettu lenkkarit eivät ole vain esteettisiä, vaan myös käytännöllisiä.
Tämä malli korostaa varmasti kesätyyliä ja on täydellinen lisä sekä rento- että urheiluasuihin. Muista, että lenkkarit eivät ole kovin pienempiä kuin suurempi koko nauttia maksimaalisesta mukavuudesta.
Lenkkarit D/GMR on pakattu alkuperäiseen valmistajan laatikkoon, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean. Tarkista, kuinka helppoa on luoda kaunis kesäilma Selma Purple!
- Tuottaja: D/GMR
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät D/GMR
- Tuottajakoodi: 2H13D1192-06 FUSHIA
- Väri: Valkoinen
- Ainoa materiaali: Kumi
- Ulompi materiaali: kangas
Kiitos kommentin lisäämisestä.