New Age New Age Valmentajat violetti

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme violetit New Age -lenkkarit, joissa yhdistyvät täydellisesti tyyli ja mukavuus! Nämä matalat tennarit on omistettu naisille, jotka etsivät täydellisiä jokapäiväisiä jalkineita. Valmistettu 100 % kankaasta, sekä ulko- että sisäkangas takaavat hengittävyyden ja mukavuuden koko päivän.

Violetti väri lisää energiaa ja omaperäisyyttä, mikä antaa sinun erottua joukosta. Pyöreä kärki ja sisäänrakennettu pehmeä kantapää tarjoavat erinomaisen istuvuuden ja tuen jalalle. Nauhanauhan ansiosta se on helppo pukea ja säätää, joten se on käytännöllinen valinta kaikkiin tilaisuuksiin.

Kulutuspinnalla varustettu kumipohja antaa hyvän tarttuvuuden maahan, mikä tekee näistä tennareista täydelliset sekä kävelyyn että jokapäiväiseen toimintaan. Alustan korkeus 2,5 cm lisää hienovaraista eleganssia ilman tarpeetonta kantapään korkeutta.

New Age violetit tennarit ovat täydellinen valinta kevääseen, kesään, syksyyn ja talveen. Yleismaailmallisten arvojensa ansiosta voit yhdistää niitä erilaisiin tyyleihin - urheilusta rentoon. Täydennä vaatekaappisi näillä muodikkailla ja mukavilla tennareilla, joista tulee välttämätön osa jokapäiväistä tyyliäsi!

  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Korkeus: matala
  • Nenä: Pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: Kangas
  • Väri: Violetti
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
  • Lämmittävä: puute

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|