Marquiz Marquiz Wedge Tennarit beige oranssi kultainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Marquiz wedge -lenkkarit beigen, oranssin ja kullan sävyinä ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaan ilmeen. Nämä korkealaatuisesta eko-nahasta ja tekstiileistä valmistetut kengät tarjoavat mukavan jokapäiväisen käytön ja lisäävät tyyliä mihin tahansa arkiasuun.

Piilotetun 8 cm:n kantapään ansiosta lenkkarit pidentävät jalkoja optisesti ja varmistavat samalla vakauden ja mukavuuden käytön aikana. Pyöreä kärki ja sisäänrakennettu pehmeä kantapää tekevät kengistä miellyttävät jalassa, ja nauhakiinnitys mahdollistaa täydellisen säädön yksilöllisen leveyden mukaan.

Kumista valmistettu kulutuspinta tarjoaa erinomaisen pidon eri pinnoilla, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan syksy-talvi ja kevät-kesäkäyttöön. Suunnittelijavärit beigen, oranssin ja kullan sävyissä tekevät tennareista täydellisen aksentin kaikissa muodissa.

Marquiz-kengät eivät ole vain tyylikkäitä, vaan myös käytännöllisiä. Universaalin luonteensa ansiosta ne sopivat täydellisesti sekä arkeen, rentoon tyyliin että urheilullisempiin asuihin. Valmistajan alkuperäinen pakkaus esteettisen laatikon muodossa tekee siitä myös loistavan lahjaidean.

Sijoita Marquiz-lenkkariin ja nauti muodikkaasta ulkonäöstä, mukavuudesta ja erinomaisesta työnlaadusta. Tämä on valinta, joka ilahduttaa jokaista tyylikkäiden kenkien ystävää!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: beige , oranssi , kultainen
  • Pohjan väri: beige
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kantapään tyyppi: buskin
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Lämmittävä: ei
  • Lihavuus: G.
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 8
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
kengät ovat kauniimpia kuin kuvassa, ne ovat aivan mahtavia
|