M.Daszyński

M.Daszyński Daszyński AM43 kiilatossut, joissa on kuutiometriä zirkonia vaaleanpunainen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä ainutlaatuiset M.Daszyński AM43 kiila sandaalit, joissa yhdistyvät eleganssi ja mukavuus! Nämä kauniit varvastossut hopeanhohtoisen puuterinpunaisena hienostuneilla strassilla ovat täydellinen valinta kesäpäiviin, ja ne sopivat täydellisesti sekä arkeen että eleganttiin tyyliin.

M.Daszyńskin varvastossut on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, mikä takaa kestävyyden ja käyttömukavuuden. Ruskea pohja lisää luonnetta, ja 9 cm:n kiilakorkeus antaa pienen ruiskeen eleganssia ja mukavuutta. AM43-malli on suunniteltu kaiken ikäisille naisille, joten se vetoaa varmasti sekä teini-ikäisiin että kypsempiin tyylin ystäviin.

Nämä varvastossut ovat saatavilla vakiokokoina 36-40, ja ne eivät vain kaunista tyyliäsi, vaan takaavat myös mukavuuden jokaisessa vaiheessa. Osta tänään ja hyödynnä houkutteleva hinta ja ilmainen kotiinkuljetus 1-2 arkipäivässä.

Valitse laatu ja tyyli M.Daszyńskin varvastossuista - korvaamaton lisä kesävaatekaappiisi!

  • Lisäominaisuudet: strassit
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: vaaleanpunainen
  • Pohjan väri: ruskea
  • Pohjan materiaali: Synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: eko nahka
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Malli: AM43
  • Nosek: puuttuva nenä
  • Koron tyyppi: buskin
  • Koron/tason korkeus: 9.0
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Valmistajan koodi: BM54062

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
Hei. Onko niin vaikeaa tehdä tällaisia ​​kenkiä uudelleen myyntiin? tietysti vaaleanpunaiset, jos ne myyvät niin hyvin? Ostaisin nyt muutaman parin ja vastineeksi mitä tahansa sinulla on tarjolla, ja olen etsinyt varvastossuja itselleni toista vuotta. Voinko ottaa yhteyttä valmistajaan? Ehkä voin tilata tällaiset varvastossut?
|
suosittelen!!!
|
|
|
Varvastossut ovat ihania