Sergio Leone Lakatut kengät Sergio Leone PB210 musta
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1-2 arkipäivää
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Lakatut kengät Sergio Leone PB210 musta
Mustat Sergio Leone PB210 -patenttikengät ovat hienostunut valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia ja mukavuutta. Korkealaatuisimmasta ekologisesta kiiltonahasta valmistetut kengät erottuvat huolellisesta viimeistelystä, joka varmistaa sekä esteettisen ulkonäön että kestävyyden.
Kengän sisäpuoli on eristetty kenkäpeitteellä, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan kylmempiin päiviin. Käytetyt solmiot ja vetoketju helpottavat pukemista ja riisumista, ja koristeelliset suuttimet kielessä lisäävät kokonaisuuteen ainutlaatuista luonnetta.
Sergio Leone -patenttikenkä yhdistää eleganssin ja arjen mukavuuden. Pyöreä kärki ja 3,5 cm kantapää tekevät niistä paitsi tyylikkäitä, myös mukavia käyttää koko päivän.
Saatavana valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, ne ovat täydellinen lahja itsellesi tai rakkaallesi. Kokoa valittaessa kannattaa käyttää mukana tulevaa kokotaulukkoa, jotta kengät sopivat täydellisesti tarpeisiisi. Nauti muodista ja mukavuudesta Sergio Leone -brändillä!
- Tuottaja: Sergio Leone
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kengät > Kengät Sergio Leone
- Lisäominaisuuksia: lakattu
- Tuottajakoodi: PB210
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: Lakatut brogues
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 3.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: lukon päällä , nauhoitettu
Kiitos kommentin lisäämisestä.