M.Daszyński M.Daszyński Lordsy ballerinat laventeli / kulta Daszyński SA151 vaaleanpunainen harmaa

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

M.Daszyńskin laventeli/kultainen balettiasunto on ihanteellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää eleganssin arjen mukavuuteen. SA151 malli erottuu harjakattoisella kuviolla, joka tekee jalkineista paitsi tyylikkäitä myös erittäin ilmavia. Laventelin sävyisestä laadukkaasta eko-nahasta valmistetut kultakoristeiset herrat ovat silmiinpistäviä ja lisäävät ripauksen ylellisyyttä mihin tahansa tyyliin.

Luonnonnahkainen pohjallinen ja mukava beige synteettisistä materiaaleista valmistettu pohja takaavat mukavuuden jokapäiväiseen käyttöön. Mantelinmuotoinen kärki ja slip-on suljin tekevät kenkien pukemisesta ja riisumisesta helppoa. Leveän G-leveyden ansiosta lordit istuvat täydellisesti jalkaan, mikä tekee niistä entistä toimivamman valinnan.

Nämä muodikkaat lordit ovat loistava tapa korostaa tyyliäsi, ja ne sopivat täydellisesti erilaisiin asuihin - sekä eleganttiin että rentoon. Lisäksi alkuperäinen pakkaus laatikon muodossa tekee niistä ihanteellisen lahjaidean. Valitse M.Daszyński lords ja katso kuinka helppoa on olla sekä tyylikäs että mukava!

  • Lisäominaisuuksia: openwork
  • Tuottajakoodi: SA151
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Pohjan väri: beige
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: SA151
  • Nenä: manteli
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.5
  • Hallitseva kuvio: eri kuvio
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Väri: vaaleanpunainen , harmaa

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|
|