Nikopol Nahkasaappaat Nikopol 702 -vetoketjulla musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mustat Nikopol 702 nahkaiset vetoketjusaappaat ovat täydellinen valinta miehille, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta. Nämä tyylikkäät saappaat on valmistettu kokonaan luonnollisesta nahasta, ja niille on ominaista jalo viimeistely, joka ei vain ilahdu esteettisyydessään, vaan varmistaa myös erinomaisen kestävyyden ja kestävyyden epäsuotuisissa sääolosuhteissa.

Nikopol 702 malli on eristetty jalkineiden fleecellä, joka takaa lämmön ja mukavuuden myös kylmimpinä päivinä. Nauhanauhan ja kätevän vetoketjun ansiosta kenkien pukeminen ja riisuminen on erittäin helppoa ja nopeaa.

Nykyaikaisista termokumimateriaaleista valmistetut pohjat tarjoavat erinomaisen pidon ja joustavuuden, mikä tarkoittaa käyttömukavuutta koko päivän. Lisäksi hengittävät materiaalit tarjoavat riittävän ilmanvaihdon, mikä on erityisen tärkeää pitkiä aikoja käytettäessä.

Tilaisuudesta riippumatta Nikopol 702 -kengät sopivat täydellisesti sekä arki- että muodollisempiin tyyleihin. Mustana saatavilla oleva malli pyöreällä kärjellä on universaali valinta, joka näyttää varmasti hyvältä jokaisella jalalla. Valmistajan alkuperäinen pakkaus eli tyylikäs laatikko tekee niistä myös loistavan lahjaidean.

Yhteenvetona voidaan todeta, että Nikopol 702 -nahkaiset vetoketjukengät ovat yhdistelmä modernia muotoilua ja laadukasta ammattitaitoa, joka täyttää vaativimpienkin käyttäjien odotukset. Valitse tämä malli ja nauti mukavuudesta ja tyylistä joka tilanteeseen!

  • Lisäominaisuuksia: hengittävä
  • Tuottajakoodi: BM70973
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: termokumi
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Ulompi materiaali: luonnonkuituinen nahka
  • Malli: 702
  • Nenä: pyöristää
  • Lihavuus: G.
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu , Lukko

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
kauppa onnistui. Minä suosittelen.
|
|