New Age New Age Naisten korkeat galoshit musta
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: New Age Naisten korkeat galoshit musta
Löydä tyylin uusi ulottuvuus New Agen naisten korkeiden Wellington-saappaat! Nämä muodikkaat, mustat polvikorkeat Wellington-saappaat ovat ehdoton välttämättömyys jokaisen naisen vaatekaappiin, täydelliset sadepäiviin. Valmistettu korkealaatuisesta kiiltävästä kumista, ne eivät vain suojaa kosteudelta, vaan myös lisäävät tyyliisi vapautta ja kekseliäisyyttä.
Wellingtonit suunniteltiin rentoa tyyliä ajatellen, minkä ansiosta ne sopivat hyvin farkkujen, hameiden ja mekkojen kanssa. Niiden ansiosta jokainen tyyli saa ainutlaatuisen luonteen. Pyöreä kärki ja sisäänrakennettu pehmeä kantapää takaavat käyttömukavuuden, ja slip-on muotoilu tekee niiden pukemisesta puhdasta nautintoa.
Näiden kumppaneiden ominaisuus on kulutuspinnalla varustettu kumipohja, joka lisää merkittävästi niiden pitoa liukkailla pinnoilla. 3 cm:n koron korkeus takaa mukavuuden jokapäiväiseen käyttöön, ja elegantti, yhtenäinen musta väri ilman kuviointia tekee niistä erittäin universaaleja.
Älä odota sadepäiviä! Valitse Naisten Tall Galoshes New Agesta ja ole muodikas säästä riippumatta!
- Tuottaja: New Age
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kumisaappaat > Kengät New Age
- Ulompi materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: Kangas
- Lisäominaisuuksia: puute
- Nenä: Pyöristää
- Väri: musta
- Lämmittävä: ei
- Akselin leveys: 34
- Korkeus: polveen
- Akselin korkeus (cm): 0.0
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
- Kantapään tyyppi: tasainen
- Varren korkeus: 36-37 cm
- Kantapään / alustan korkeus: 3.0
Kiitos kommentin lisäämisestä.