Nikopol Nikopol 517 talvisaappaat musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Mustat Nikopol 517 -talvisaappaat ovat täydellinen valinta kylmempään päivään, ja niissä yhdistyy eleganssi ja mukavuus. Nämä tyylikkäät puolalaisen Nikopol-merkin jalkineet on valmistettu korkealaatuisesta nubukkinahasta, joka takaa houkuttelevan ulkonäön, mutta myös kestävyyden ja käyttömukavuuden. Päällinen, noin 14 cm korkea, halaa nilkkaa antaen lisälämpöä, ja paksummasta fleecestä valmistettu eristys tekee niistä ihanteellisen ratkaisun talvikävelyihin.

517-saappaille on ominaista tasainen 3,5 cm korkea kantapää, mikä tekee niistä erittäin vakaat ja mukavat pitkän käytön aikana. Niiden universaali, minimalistinen muotoilu tekee niistä täydellisen monenlaisiin tyyleihin - arkisarjoista muodollisempiin tilaisuuksiin.

Laadukkaan työn ja ajattoman ulkonäön ansiosta Nikopol 517 -saappaat ovat sijoitus useiksi vuodenajoiksi. Anna näistä ainutlaatuisista kengistä tulla korvaamaton osa talvivaatekaappiasi!

  • Ulompi materiaali: Luonnollinen nahka
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: musta
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|