Nikopol Saappaat vetoketjulla Nikopol 660 ruskea

Tuote ei ole saatavilla ;(

**Vetoketjusaappaat Nikopol 660 ruskea**

Etsitkö tyylikkäitä ja mukavia kenkiä, joissa eleganssi yhdistyy uusimpiin trendeihin? Nikopol saappaat, malli 660 ruskeana on täydellinen valinta nykyajan miehelle. Valmistettu korkealaatuisimmasta luonnollisesta nahasta, ne näyttävät erittäin tyylikkäiltä ja tyylikkäiltä ja tarjoavat samalla vertaansa vailla olevan käyttömukavuuden.

Nämä miesten nilkkurit on eristetty fleecellä, mikä tekee niistä täydellisen vaihtoehdon kylmimpiin päiviin. Käytännön vetoketjun ansiosta ne on erittäin helppo ja kätevä pukea ja riisua. Nikopol 660 -saappaat eivät ole vain toiminnallisia, vaan myös yksityiskohtia huomioivia, mikä yhdistettynä vankkaan ammattitaitoon takaa pitkän käyttöiän.

Saatavana houkuttelevina ruskeina väreinä, nämä saappaat sopivat hyvin useisiin eri tyyleihin ja sopivat täydellisesti rennon arkeen. Korkean päällisen ansiosta ne sopivat täydellisesti sekä kaupunki- että vaativampiin vaellusolosuhteisiin.

Valitse Nikopol 660 vetoketjulliset saappaat ja nauti muodikkaasta tyylistä ja mukavuudesta joka päivä!

  • Väri: Ruskea
  • Ulompi materiaali: Luonnollinen nahka
  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Lukko: Lukko , nauhoitettu
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Korkeus: korkea
  • Lämmittävä: Joo
  • Lisäominaisuuksia: puute

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|