Under Armour Under Armour Charged Bandit 5 M 3021947-001 juoksukengät musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Under Armour Charged Bandit 5 M 3021947-001 juoksukengät ovat erinomainen valinta miehille, jotka etsivät täydellistä tukea harjoitteluun kovilla pinnoilla. Valmistettu korkealaatuisesta kankaasta, ne takaavat paitsi kestävyyden myös riittävän ilmanvaihdon, mikä lisää mukavuutta pitkillä lenkeillä.

Tälle mallille on ominaista neutraali jalkatyyppi, mikä tekee siitä ihanteellisen eri juoksutyylien juoksijoille. Lisäominaisuudet, kuten jälkiä jättämätön pohja ja vahvistettu kärki, lisäävät kenkien toimivuutta, suojaavat niitä vaurioilta ja varmistavat paremman pidon jokaisessa vaiheessa.

Kengän musta viimeistely lisää eleganssia, ja nauhakiinnitteen ansiosta ne voidaan säätää täydellisesti jalkaan. KeeShoes-kokoelman Charged Bandit 5 -mallissa yhdistyvät moderni muotoilu ja suorituskyky, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan sekä amatööreille että edistyneemmille juoksijoille.

Valitse Under Armour Charged Bandit 5 -kengät ja nauti mukavuudesta ja tuesta, joka auttaa sinua saavuttamaan uusia juoksutavoitteita!

  • Lisäominaisuuksia: jälkiä jättämätön pohja , harjanteen vahvistaminen
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Malli: 3021947
  • Ulompi materiaali: kangas

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|